26.04.2014r. Victoria zagrała z Tempem Nienaszów. Wygraliśmy 8:2 (6:0).

P. Źrebiec , F. Skrzęta (1) , G. Świstak , F. Skrzęta (2) , R. Gabor , M. Bal , K. Wierdak , R. Torba , N. Rogala , B. Majka , K. Dziedzic

1x Kamil Dziedzic
2x Bartosz Majka
4x Filip Skrzęta (Draganowa)
1x Przemek Ochała

W pierwszych minutach mimo że to Nienaszów zaczynał Victoria oddała pierwsze strzały. Kilka podań i w 4 minucie Filip Skrzęta z Draganowej pakuje piłkę do siatki. Kilka minut później dobrym dryblingiem Filip S. wyprzedza kilku obrońców i sam na sam strzela na 2:0. Następną bramkę na hattricka strzela nasz środkowy obrońca i 3:0. Filip S. wrzucił dobrą piłkę z rożnego na Kamila Dziedzica , ten trafia bramkę lecz sędzia nie uznaję bramki.  Nienaszów zaatakował nas szybkim kontratakiem lecz Grzegorz Świstak popisał się swoimi umiejętnościami i przejął piłkę i posłał w stronę pomocników. Filip Skrzeta strzela czwartą bramkę i jest 4:0 .  Następne minuty niebyły dla niego szczęśliwe. Leciał sam na sam lecz sędzia pokazał spalonego i wkurzony Filip skierował do sędzi słowa "Jaki spalony pajacu ?! " Skończyło się to czerwoną kartką . Kobylany strzelają na 5:0 . Bartosz Majka posyła piłkę do siatki po podaniu Kamila Dziedzica. Nienaszów jest już bezradny a przed zejściem do szatni Majka strzela drugą bramkę i do połowy prowadzimy 6:0.

W drugiej połowie Tempo trafia bramkę 6:1. W przewadze zawodników pomniejszają swoją stratę do 6:2.
Kilka podań i Victoria znowu dominuje i posyła piłkę do bramki. Strzela Kamil Dziedzic po podaniu Bartosza Majki. Na obronie znowu popisywał się wspaniałą skutecznością Grzegorz Świstak .Kilka minut później z 35 metrów oddaje strzał Radek Gabor , wyglądało to bardzo groźnie. Piłka leciała tuż nad poprzeczką. Victoria strzela ostatnią bramę na 8:2. Kamil Dziedzic uderza w poprzeczkę i piłkę dobił nowy zawodnik Przemek Ochała.